Panasonic TH-55HX750M 55 Inch 4K HDR Android Smart LED TV In Stock
KSh 102,181.50
Category:
Description
  • Brand: Panasonic
  • Model Number: TH-55HX750M
  • Screen Size: 55 inch
  • Resolution: 3,840 x 2,160 Pixels
  • Display Technology: LED
  • Color System: PAL/DVB-T/T2/C
  • Sound System: BG/I/DK/NTSC-M
  • Bluetooth Version: 5.0
  • WiFi Band Type: 2.4GHz
  • OS and Version Info: Android Q
  • Memory Flash: 8GB EMMC
  • RAM: 2G
  • Aspect Ratio: auto/16:9/4:3/panorama/zoom/P2P
  • DNR (Noise Reduction): YES
  • Picture Mode: user/standard/sport/vivid/game
  • Sound Mode: Standard/Sport/Movie/Music
  • Audio Output Power (RMS): 10W+10W(Typ.)
  • Speaker Type: BOX(6Ω)
  • Speaker Power: 12W+12W(Typ.)